Bi Kahve?

Bi Kahve etkinlikleri blog yazarlığına meraklı arkadaşlarımız ile bir araya gelerek birlikte vakit geçirmek, bilgi ve becerileri konuşturmak için yaptığımız etkinliklerdir. Bi Kahve etkinliklerimizi seri bir şekilde yapacak ve görselleri, etkinlik detaylarını blogumda paylaşacağım.

 

 

 

 • Test 1

  Bu akordiyon menüsü ile dildiğinzi kadar menü oluşturabilir içeriklerinizi rahatlıkla girebilirsiniz. Konu içinde hem düzenli bir hiyerarşi yaratacak ve içeriklerinizin düzügn görünmesini sağlayacaktır. Yazı eklerken tek tık ile bu işlemi yapabilecek ve yazılarınız düzene koyacaksınız.

 • Test 3

  Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında ‘lorem ipsum’ anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

 • Test 3

  Lorem Ipsum pasajlarının birçok çeşitlemesi vardır. Ancak bunların büyük bir çoğunluğu mizah katılarak veya rastgele sözcükler eklenerek değiştirilmişlerdir. Eğer bir Lorem Ipsum pasajı kullanacaksanız, metin aralarına utandırıcı sözcükler gizlenmediğinden emin olmanız gerekir. İnternet’teki tüm Lorem Ipsum üreteçleri önceden belirlenmiş metin bloklarını yineler. Bu da, bu üreteci İnternet üzerindeki gerçek Lorem Ipsum üreteci yapar. Bu üreteç, 200’den fazla Latince sözcük ve onlara ait cümle yapılarını içeren bir sözlük kullanır. Bu nedenle, üretilen Lorem Ipsum metinleri yinelemelerden, mizahtan ve karakteristik olmayan sözcüklerden uzaktır.

 • Test 4

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec ac ante nec ligula tempor elementum. Sed dapibus imperdiet tincidunt. Donec ex massa, bibendum ac metus ut, dictum dignissim tortor. Aliquam vel elit at ligula accumsan posuere. Aenean et sapien eu velit lacinia congue. Fusce pellentesque tellus ut magna dapibus lacinia. Nulla lacinia at justo eu feugiat. Integer turpis nunc, aliquam et ornare malesuada, placerat vel velit. Integer auctor congue scelerisque. Curabitur molestie ac dui non vestibulum. Praesent vulputate tellus sit amet est dignissim, sed mattis ex maximus. Vestibulum venenatis euismod ante, id sodales nibh ornare sit amet. Praesent nec dui non tortor pharetra ultrices. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec feugiat, nulla et luctus auctor, erat eros molestie massa, bibendum aliquam nulla nisl at ipsum. Vestibulum vel tortor leo. Curabitur nec arcu non tortor rutrum pharetra non quis nibh. Praesent gravida enim nec mi tincidunt varius. Mauris id tellus sit amet nisi vulputate finibus fermentum nec quam. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aliquam molestie sed nisl quis auctor. Sed sodales sem vitae mauris commodo mattis. Fusce quis augue congue tortor hendrerit bibendum in non nibh. Praesent pharetra, tellus vitae tincidunt volutpat, nunc justo rutrum dolor, non vehicula nisi tortor quis elit. Morbi faucibus mauris lacinia augue porta, sed cursus mi imperdiet. Nam vulputate fringilla elit sollicitudin euismod. Donec sagittis mi quis felis consequat, eu varius turpis elementum. Phasellus tristique porta ornare. Etiam efficitur tristique odio at faucibus. Vivamus eleifend, purus et convallis varius, lacus mi cursus metus, vel pharetra eros justo eu erat. Duis eu eros feugiat nisi dignissim rhoncus sit amet ut justo. Morbi sed lorem elementum, ullamcorper velit interdum, gravida dolor. Duis porttitor nisi elit, at egestas nisi vestibulum a. Pellentesque vel dictum turpis. Aliquam ipsum mi, convallis ut erat quis, varius rhoncus ipsum. Pellentesque posuere tempor odio varius rhoncus. Suspendisse potenti. Proin feugiat leo eget tellus porttitor convallis. Fusce ullamcorper congue tempus. Sed rutrum, dolor nec auctor ullamcorper, eros nunc pharetra purus, eu sodales neque velit sit amet dolor. Vestibulum vitae cursus turpis, id elementum eros. Sed a justo cursus, venenatis erat at, hendrerit diam.

 

İkonlı Buton