Dostluklar olmasa insan ne için yaşar? Bunu düşünmeden kendinizi bir kefeye koyarsanız yükseğe çıkarsınız lakin aslında hiç ağırlığınız olmadığı için yükselen birisinden bahsediyorum. Bir şey olduğunda konuyu açabileceğiniz, başınız sıkışsa kapısını çalabileceğiniz, hasta olduğunuzda “Neyin var?” diye sormayan birisi olmazsa yaşadığınızdan şüphe edin. Nefes alıyorsanız hayatta iken ölmüşsünüz.

Bir dostum var her zaman kapısını çalabildiğim. Bugün de mesaj attım ve başımın darda olduğunu bazı konularda beraber hareket etmek istediğimi belirttim. Kendisi konuyu anladıktan sonra aklına yattığını ve yalnız bırakmayacağını söyledi.

İnternet Radyosu Planları

Şarkılar eşliğinde samimi muhabbetlerin yapılacağı bir internet radyosu fikrim var. Güzel bir plan eşliğinde hareket edildiğinde verimli olabilecek bir fikir aslında. Bunun için çabalıyor ve ön çalışmaları deniyorum. Güzel bir hareket olacağını düşündüğüm için bunu eski blogger olan ve blog yazılarına ara veren bir kardeşime bu konuda ortak çalışma teklifi sundum. Kendisi de mesleğine uygun olduğu ve yapabileceğini belirtti. Devam edebilirsek kısa süre içerisinde etkili bir internet radyosu ile önce kulağınıza ve ardından gönlünüze hitap edeceğiz.

Blogluyor Geri Kalmasın!

Daha önce çekirdek ailemiz ile ufak tefek başlayabildiğimiz lakin gerek bilgi, gerek ise maddi gücümüz neticesinde pek bir yol kat edemedik. Bunun için elimden geleni yapıyorum ve buradan Blogluyor içerisinde bulunan tüm arkadaşlarıma bunun sözünü veriyorum. Sadece birkaç şey ile değil bunun yanı sıra kişisel yaşantım, İstanbul’un zorluğu ve öğrencilik vasfı bazen beni yerlere çekebiliyor. Geri sayım başlasın, geliyoruz!

Öğrencilikte durumlar ne?

Pek alakamız kalmadı aslında. Sebepsiz bir gevşeme söz konusu ve yorucu bir dönem. Belki ders saatinin az olması mutlu ediyor gibi gözükse de omuzlarımızdaki yük gerçekten ağır. Ağır fakat dediğim gibi sebepsiz bir rahatlık hakim şuan. Vizelere kalmış 4 hafta ve etkili olduğum bir konu yok maalesef. Öğrencilik biter mi?

Kim Yazdı?

Gürkan ÖZGÜR

İyi niyetli ve o kadar acemi bir blogger.

4 Comments

    • Birkaç ay içerisinde güzel birkaç çalışma ile meşgul olmaya başlayarak kısa süre içerisinde güzel başarılar elde edeceğimize inanıyorum. Teşekkürler 🙂

  • Dostluk kadar değerli pek az şey var şu bir kere daha dönüp gülümseyemeyeceğimiz hayatta. İnsan sevdiği ile dost olabiliyorsa uzun sürüyor derler, sanırım doğru.

    İnternet radyosu olayına gelirsek; açık konuşmak gerekirse ben boşa bir uğraş olduğunu düşünüyorum. Kısa ya da uzun vadede daha yararlı uğraşlar daha mantıklı olacaktır.

    • Değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam. İnternet radyosu hobi olarak uğraşmak istiyoruz. İnşallah farklı fikirlerimiz var ve sizinle de görüşmek istiyoruz bu konuda. 🙂

Yorum bırak, düşünceni bilelim.

ya da