DU Recorder ile Ekran Kaydetme ve Düzenleme

Ekran kayıtları için uygulama arayanların en çok tercihi olan DU Recorder ile artık ekran kayıtları, video düzenleme fonksiyonlarının farkına varacaksınız. Ücretsiz olması ve ihtiyaçları çok rahat karşılaması ile en çok tercih edilenler arasında bulunuyor.Android mağazaya yani Play Store’a giriş yaptıktan sonra DU Recorder şeklinde arattığınızda üst görseldeki gibi bir ön izleme resmi ile karşılaşacaksınız. Uygulamayı indirip menüden uygulamayı çalıştırdığınızda ekranın kenarına bir daire gelecek. Turuncu dairenin üzerine tıklayıp kayıt başlattıktan sonra 3 saniye sayacak ve kayıt işlemi başlayacaktır.

Kayıt başladıktan sonra biraz kaba duran butonumuz bir süre sonra küçülecek ve ekranın köşesine yapışacaktır. Kayıt işlemini yaptıktan sonra size kayıt yaptığınız ekranın video olarak gösterecektir. Sağ alt kısmındaki kalem ikonu ile düzenleme yapmak isterseniz düzenleme ekranına ilerletecektir. Ayrıca hemen altında ise paylaşma seçeneklerini de unutmayalım.

Bunu Kim Yazdı?
Merhaba ben Gürkan, blog yazarlığı yapmaya çalışıyorum. Bu konuda iddialı olmamakla birlikte eğlendiğim, hüzünlendiğim ve hoşuma giden/gitmeyen eleştiriyor, kendi fikirlerimi sunuyorum. Ayrıca birçok kategori altında içerik yayınlıyorum. Takip et derim.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir