İstanbul içerisinde yaşadığınız için hizmet sektörü oldukça gelişmiş ve yeni yollar aranarak bu sektörlerde ön plana çıkmaya çalışılıyor. Bunlardan birisi de elektrik ve elektrikçi kısmıdır.

Birisi var ki

İstanbul 7/24 elektrikçi ailesi daha öncesinde de farklı isimler altında hizmet vermiş, işinin kaliteli olması ile tanınmış müşteri dostu bir aile. Artık her şeyin sanal ortama doğru kayması ile hizmet sektörü de bu ortamdan nasibini almış ve farklı arayışlar başlamıştı. 7/24 elektrikçi olarak hizmet sağlayan ustalar ile artık gece gündüz demeden yaşadığınız dertlere derman bulacaksınız.

Gecenin bir yarısında elektrik arızası yaşanırsa?

Böyle durumlarda hizmet sağlayan 7/24 acil elektrikçi ailesi oldukça anlayışlı, hızlı ve minimum fiyat ve maksimum hizmet anlayışına kapılmış olmalılar ki bir tanıdığım için önermiştim ve gerçekten memnun kalındı. Bende bu konu hakkında bir yazı yazmak istedim.

Yılbaşı gecesinde herkes sokaklarda, meydanlarda, kulüplerde ve diğer eğlence mekanlarında iken biz ne güzel evimizde oturmuş sohbet ediyorduk ama bir anda elektrikler kesildi. Saat ise 2:20 civarı olmalı. Neyse aradık kısa sürede geldiler ve şalter değiştirildi, daha iyisi sigorta kutusuna yerleştirildi. Servis bedeli yansıtmadılar ve çok uygun fiyatla hizmeti sonlandırdılar. O günden sonra ufak işlemlerimiz tekrar oldu ve yine 7/24 acil elektrikçi internet sitesini ziyaret ediyoruz. Tavsiye ederim.

Kim Yazdı?

Gürkan ÖZGÜR

İyi niyetli ve o kadar acemi bir blogger.

7 Comments

Yorum bırak, düşünceni bilelim.

ya da