MYT Müzik ile İstediğinizi Dinleyin ve İndirin

Android kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu uygulamalardan bir tanesi de müzik dinleme ve indirme uygulamasıdır. Bu noktada hoşuma giden ve kullandığım bir uygulamayı tavsiye edeceğim.



MYT ile birkaç yıl önce tanıştım ve uzun süredir kullanmaktayım. MYT ile Türkiye popüler lisesini, dünya popülerlerini ve son yüklemeleri görebilirsiniz. YouTube mantığı ile çalışan MYT ile mp3 ve mp4 formatlarında indirme işlemi yapabilir ya da anlık çalma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

MYT sade tasarımı ve fonksiyonları ile ilgi çekiciliğinin yanı sıra kullanım kolaylığı ile 7’den 70’e tüm android kullanıcılarının gözüne girmiş durumdadır.

MYT uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz. Android mağaza üzerinden indirmeler sonucunda bazı sebeplerden uygulamaya sık sık güncelleme gelmekte. Bunu MYT’nin kendi internet sitesinden indirdiğinizde güncelleme sıklığı azalacaktır.

Google’da “myt mp3” aramasında ilk sırada çıkan internet sitesini ziyaret ederek indirebilirsiniz.

Bunu Kim Yazdı?
Merhaba ben Gürkan, blog yazarlığı yapmaya çalışıyorum. Bu konuda iddialı olmamakla birlikte eğlendiğim, hüzünlendiğim ve hoşuma giden/gitmeyen eleştiriyor, kendi fikirlerimi sunuyorum. Ayrıca birçok kategori altında içerik yayınlıyorum. Takip et derim.

2 yorum

  1. Songül Aktaş Yanıtla

    Android için sürekli bu tür uygulamaları araştırıyordum fakat bir türlü bulamıyordum. Sunmuş olduğun bu uygulamayı her açıdan çok başarılı buldum katkılarından dolayı teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir