Reklam & Sponsorluk

Reklamlar sizlerin kimliğinizi sanal ortamda sergileme fırsatı sunmaktadır. Kaliteli reklam çalışmaları ile işletmenizi ya da ürününüzü öne çıkarabiliir ve daha fazla kitleye hitap edebilirsiniz.

Tanıtım yazıları ile reklam: Tanıtım yazılarınız ile kendinizi blogumda yazılı bir biçimde anlatabilirsiniz. İçerik olarak tanıtım yazınız eklenir ve ziyaretçilere sunulur. Tanıtım yazıları tarafınızca hazırlanır ve talep formu üzerinden ya da mail yolu ile iletilir. Tanıtım yazınız 280-300 kelime arasında, en fazla üç adet link çıkışı ve net fotoğraf ile desteklenmiş olmalıdır. Tanıtım yazılarınızı yazarken Gürkan ÖZGÜR ağzı ile yazılmamalıdır. 

Text link ile reklam: Belirlenen reklam alanı üzerinde yazılı reklam bulunur. Markanızın ismi yada yapmış olduğunuz iş, ürün vb. şekilde bir başlık belirlenerek istenilen URL’ye yönlendirilir.

Banner reklam: Blog içerisinde uygun görülen alanlarda görsel reklam alanı oluşturularak ürün ya da hizmet açıklamasının bulunduğu bir sayfa ya da internet sitesine yönlendirilebilir. Yönlendirme istenilmediği taktirde söz konusu alanda sadece görsel olarak sunulabilir.

Ücretsiz Reklam: Topluma faydalı davranışları teşvik edici, toplumun ihtiyaçlarını giderici olan reklam teklifleri özel olarak değerlendirilmekte ve süre belirlenmeden eklenmektedir.

Ayrıca fiyatlandırmalar aylık olarak hesaplanır. Toplu alımda özel fiyatlar sunulmaktadır. İletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Reklam başvurularında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat edin.

• Siyasi, ırk ve din ayrımı, pornografik reklamlar olmaması

• Hack ve hacking reklamları olmaması

• Bağımlılık yapıcı maddeler olmaması