Şimdi Sponsorum Olun

Merhaba

Her genç gibi bende gezmek, eğlenmek ve ziyaretçilerime sunabileceğim güzel birikimler için bazen maddi konularda sıkışıyorum. Bu konularda siz devreye girerek Gürkan ÖZGÜR Blog’a az çok demeden yardımcı oluyor  ve ziyaretçilerimin güzel içerikler, deneyimler ve gözlemlerimi görmesini, okumasını sağlıyorsunuz.

Gürkan ÖZGÜR Blog’a sponsor olarak blog giderlerinin bir kısmına, içerik oluşturmak için lazım olan bazı miktarlara ve belki de günlük harçlığına yardımcı oluyorsunuz. Bunun yanı sıra işinizin/işletmenizin ya da blog ya da bloglarınızın reklamını yaparak ziyaretçilerimizin ilgisini çeken ya da ihtiyaçlarını giderebileceği bir reklam alanına sahip oluyorsunuz. 

Bunun için de bazı kurallarım var.Bu kuralları incelemek için lütfen buraya tıklayın.

Neler yapabilirim?

Blogumun yanında bulunan Sponsorlarım başlığı altında yazılı ya da resimli reklamlarınızı ekleyebilir, tanıtım amaçlı hazırlanmış yazınızı ve varsa birkaç medya dosyasını (GIF,video,resim) sunabilirim. Yapacak olduğum gezinti, deneme videoları gibi içeriklerimde logolu ya da isimli materyal ya da giysileriniz ile bir şeyler yapabilirim.

Bunlar tamamen okul masraflarından kaynaklanıyor. Bu sayede hem siz reklamınızı yapıyor hem de ben bazı noktalarda kazanıyorum.

Neden tercih edebilirsiniz?

Gürkan ÖZGÜR Blog, birçok farklı alan adı ile tecrübe edinmiş ve 2016 yılından bu yana www.gurkanozgur.com.tr alan adı ile faaliyettedir. Kişisel blog olarak başlamış olduğu içerik sunma gayreti ilerleyen dönemde can sıkıntılarını ve sadece gelir elde etme amacı gütmeden geniş bir blog halini almış ve kişisel, teknoloji, wordpress, sosyal medya, arduino ve bazı rehber kategorileri ile yol gösterici olmak için gayretini bu yönde sürdürmektedir. Kaliteli içerikler sunmak için gerçekten zaman ayırıyor ve sürekli yenilik, araştırma içerisinde devam ediyorum.

Ne kadar devam eder?

Eğer bu soru www.gurkanozgur.com.tr için soruluyor ise Gürkan ÖZGÜR Blog artık bu alan adı üzerinden yayın yapacaktır. Şu an 2019 yılına kadar aktif gözükse bile bunu yıllarca sürdürmeyi hedefliyorum.

Eğer soru reklam ve sponsorluk için soruldu ise şöyle cevap vermek istiyorum. Anlaşmasız olarak yani yazılı olarak anlaşılmadığı sürece belirtilen periyotlarda reklamlarınız yayında kalacaktır. Örnek olarak 6 aylık 125×125 görsel boyutuna sahip reklam eklenmiş ise ödeme peşin olarak alınır. Sistemden ya da benim tarafımdan yaşanılan sıkıntı olduğunda (blog kapalı kalma, reklam alanının hatayla ya da zorunlu kaldırılması) süreç kalan güne yansıtılmaz ve sorun giderildiğinde o süreç göz önünde bulundurularak reklamınız devreye sokulur.

Yazılı anlaşma yapılmış ise şartlara göre belirlenerek reklamınız aksi bir durum yaşanmadığı sürece yayında kalacaktır. Eğer bu zaman tamamlanırsa yeni bir anlaşmaya kadar reklam alanı hizmete sunulmaz. Boş kalan reklam alanı ilk talep edene tahsis edilir. 

Aklınızda soru var ise +90 546 780 7243 / gurkan@gurkanozgur.com.tr ya da iletişim sayfası ile irtibat kurabilirsiniz.