Sitebaz yani sitebaz.com, İHS Telekom tarafından oluşturulan ve aylık ya da yıllık ödeme periyotlarına göre fiyatlandırılan bir web site oluşturucudur. Bu web site oluşturucuyu kullanarak bir web sitesi elde edebilirsiniz. Bazı imkanları ile diğer fiyatları sizlere unutturabilir. Aylık 3 dolara yakın fiyatı ile oldukça iddialı fakat bana göre imkanları biraz kısıtlı gibi durdu.

Her zaman insanların kendi web sitelerini kendilerinin kurmalarını ve sorunlarla karşılaştığında gerçekten onun çözümünü bilerek işleme başlamalarını istemişimdir. Bazı noktalarda forumlar, bloglar ve benzer bilgi bankaları devreye giriyor. 

İlk denemeye göre oldukça sade ve bu konular hakkında hiçbir bilgi sahibi olmayan bireyler için ideal bir yöntem. 5 adımdan oluşan web site oluşturucu ile kısa sürede bir web sitesi oluşturabilir ve örnek olarak görebilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz web sitesini 2 gün boyunca size ücretsiz sunmakta. Bu süre içerisinde fikirlerinizi birleştirerek nasıl bir iş çıkaracağınızı düşünebilir ve geliştirme konusunda planlar yapabilirsiniz. Daha sonra ücretli kısma geçeceksiniz. Denemenizi tavsiye ediyorum.

Kim Yazdı?

Gürkan ÖZGÜR

İyi niyetli ve o kadar acemi bir blogger.

1 Yorum

  • Web sitesini kurmak isteyenler için kısa ve etkili bir çözüm odaklı bir site. Ayrıca makalende açıklayıcı ve faydalı olmuş.

Yorum bırak, düşünceni bilelim.

ya da