Kişisel Takiplerim

Takip Ettiğim Bloglar #1

Takip Ettiklerim #1

Merhabalar 🙂

Uzun bir süredir Türk blog yazarlarından fark edebildiklerimi takip etmeye çalışıyor, içeriklerini günlük olarak inceliyorum. Hoşuma giden içeriklerine yorumlar yaparak takip ettiğimi ve içerikleri hakkında görüşlerimi bildiriyorum. Bir de blog içeriği olarak izleyicilerimle paylaşayım diye düşünmüştüm ve yapma fırsatı yakaladım. 

Kimler varmış?

Yalçın GÜLER: Senelerdir tanıdığım bir ağabeyim. Her zaman desteğini hissettiğim ve problemim olduğunda hiç geri durmayan, adam gibi adam! Özgün içerikleri ve düşüncelerini paylaştığı kişisel blogunda paylaştığı içerikleri ile öne çıkan bir blogger. Kaç kez yüz yüze sohbet için niyetlendiğim ama bir türlü imkanlar yüzünden o derin gelen iki çift muhabbeti karşılıklı edemedik. Kendisi harbidir, Neşet dinler, kodlar ve çay içer. Birilerine göre a-sosyal gibi gözüküyor olabilir lakin onun o güzel gönlü ve içten sözleri bizzat tanıdığım ve yıllar heba ettiğim insanları görmemi sağlıyor. İyi ki tanımışım. 

Ahmet BİLMEZ: Yalçın ağabey sayesinde tanıdığım bir kardeşimdir. Mutlu fotoğraflarından az çok tanımaya çalıştığım ve pek samimi olmamama rağmen iyiliğine ve masumluğuna güvendiğim bir isim. Blog içerikleri dikkat çekiyor. Blogu şuan kapalı gibi duruyor lakin en kısa sürede açacağına ve blog hayatına uzun süre devam edebilecek bir birey olduğunu düşünüyor ve klavyesine güveniyorum.

Beyda’nın Kitaplığı: Kaliteli içeriklerinin yanı sıra eğlenceli ve bilgili yorumları ile güzel yer edindiğini düşündüğüm bir blog. Ziyaret edip uzun süre çıkmak istemeyeceğiniz bir yer gibi gözüküyor. Ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ederim ve güzel fikirler sunuyor diye ekliyorum.

Suskumru: İsmi ilk başta bir balık gibi geliyor öyle değil mi? Sloganı ile bunu destekleyen Çağrı hocam işinin ehli bence. İçeriğinin yanı sıra tanımaya çalıştığım kadar örnek alınabilecek bir blog yazarı. Birkaç forum üzerinde de profillerine denk gelerek verdiği cevaplar ve girdiği başlıklar ile oralarda da etkisini hissettiriyor. Sloganı ise “Kolonisini kaybeden balık”. Gerçekten bu slogan bana göre çok şey ima ediyor. Değerli blogunu takip listemde özel bir yer ayırdım ve günlük ziyaret ediyorum.

Evren’in Günlüğü: Evren hocamı tanımasam bile vermiş olduğu değerli ilgisi ve emekleri ile blog sektörünü geliştirmeye çabalamış, çabalayan ve aday blog yazarları için müthiş taktikler, etkinlikleri ile duyulan değerli bir kişiliktir. Evren hocama teşekkür ediyorum ve kısa sürede tanışmak istiyorum.

Takip listeme yeni blogları eklemeye çalışıyorum. Yorumlar atarak bana destek olabilir, blog listeme eklenebilirsiniz. Mutlu bloglamalar 🙂

Kim Yazdı?

Gürkan ÖZGÜR

İyi niyetli ve o kadar acemi bir blogger.

14 Comments

Yorum bırak, düşünceni bilelim.