Ses kalitesini iyi olarak yansıtan bir ses sisteminiz var ise size göre seçilmiş ve kaliteli şarkıları derledim. Hoşunuza gidenleri dönüştürücü araçlar ile mp3/mp4 formatında edinebilirsiniz.

1- Rockstar

Birçoğumuz yalnızken ya da yolculuk esnasında iken bu tür müzikleri dinleyebiliyoruz. Müzik hayatımızın vazgeçilmezi aslında. Her noktada ifadelerimiz onlara göre şekilleniyor, duygu yoğunluğumuzu belirliyor ya da duygu yoğunluğumuza göre çalmaya başlıyor. 

2- Gangsta Gangsta

İşte bu noktada YouTube üzerinden seçmiş olduğum 10 yabancı şarkıyı sizlere sunuyorum. Bass şiddetleri oldukça kuvvetli ve akıcı yabancı müziklerden oluşuyor.

3- Angetenar

Eğer bir özelleştirilmiş otomobiller görürseniz zaten bu tarz şarkılar çaldığına da dikkat edersiniz. Seçtiğim şarkılar içerisinde yabancı oto fuarlarında, sokaklarda ve ralli pistlerinde görmeye alışkın olduğunuz arabaları içeren birkaç video bulunuyor. 

4- Your Body

Hoşunuza gideni çevirici araçlar yardımıyla ya da uygulamalar üzerinden satın alarak dinleyebilirsiniz.

5- Best Friend

Uzun yolculuklarda sizi rahatsız edebilecek bir şiddete sahip olduğunu da söylemeden etmeyeyim. Kulaklarınızı yormayacak ses seviyesinde dinlemeniz avantajınıza olacaktır. 

6- Sweet Dreams – Deep

Uzun vadede bu tarz şiddetli tınılar duymanız kulaklarınıza ciddi anlamda zarar verecektir.

7- Alors on Dance

Bana göre eski ve güzel şarkılardan birisi olan Alors on Dance’da listede yer alıyor. Gerçekten severek dinlediğim bir şarkıydı. Düzenlenmiş hali de oldukça güzel olmuş.

8- Infinity

Daha önce dinlemediğim şarkıları da listeyi oluşturmak için dinlemiş oldum. 

9- Touch it

Klibindeki AMG serisi Mercedes-Benz ‘de oldukça efsane durmuyor mu?

10- Fi Ha

Burak Balkan’a ait olan bu derleme oldukça güzel. Severek dinlediğimi söyleyebilirim. Hoşunuza gideceğini ümit ederek listeyi oluşturdum. Yorumlarınız neler? Bunu alt kısma yazarak okuyucular ile paylaşabilirsiniz.

Kim Yazdı?

Gürkan ÖZGÜR

İyi niyetli ve o kadar acemi bir blogger.

Yorum bırak, düşünceni bilelim.

ya da