Acılı Bir Developer

Tanıdık bir isim, tanıdık bir sima. Bahsettiğim kişi blog yazarı, webmaster ve developer olan Yalçın GÜLER’dir. Kendisi son dönemde birçok sıkıntı ile karşılaşmış ve bunların üstesinden gelmeye çalışırken dedesinin vefatı ile bir kez daha sarsılmıştır.
Son dönemde yaşadığı sıkıntılar için pek yazı giremeyen Yalçın GÜLER’in yaşadıklarından birazcık bahsedeyim. Kendisi askerlik vazifesini yerine getirmesi için girmiş olduğu kontrollerde bu vazifesini yerine getiremeyecek rahatsızlıkları bulunduğu için askerlik vazifesinden eksik kalmıştı.
Dün aldığım bir haber ile onun acılarına birnevi ortak oldum. Dedesinin vefat haberini aldığımda onun üzüntüsünü anlayabildim. Ölüm hadisesini tüm canlıların tattığı ve tadacağı bir olay olduğu için kendisini üzmemesini ve yaradana sığınarak ondan sabır dilemesini istiyorum.
2016 yılında birçok talihsizlik ve sıkıntı içerisine düşen Yalçın ağabeyim için kendisine duacı olduğumu ve inşallah ileri dönemlerde yolunun açılması şeklinde bir cümle ile yazımı noktalamak istiyorum. Dedemizin mekanı cennet olsun. Bu konu ile ilgili mesaj atan ya da atmayan herkese teşekkürler sunuyoruz.

Bundan birkaç saat önce yazmış olduğum ve Yalçın GÜLER’in hakkında içeriklerin de bulunduğu yazım için tıkayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*