/Hakkımda

Hakkımda

Kimdir?

10 Kasım’da Fatih / İSTANBUL’da doğmuştur. 2001 yılına kadar Gaziosmanpaşa’da yaşamış ve 2001 yılı sonlarında memleketleri olan Giresun’a kesin dönüş yapmıştır. Evin tek oğlu ve ikinci çocuğudur. Güzel çağlarını bu huzurlu ve sakin şehirde geçirmiş ve ilk okul deneyimini de burada tatmıştır. Bulancak Barbaros İlköğretim Okulu’nu 8 yıl olarak tamamlamıştır. SBS (Seviye Belirleme Sınavı) ile Bulancak Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Kısaltma olarak BATEM, yeni adı ile Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) Elektrik – Elektronik Teknolojisi Alanı’na yerleşmiştir. Endüstriyel Bakım/Onarım dalı ile devam etmiştir. Bu sırada uğraşlar sarf etmiştir. 46.Tübitak Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri’ne başvurmuştur. Olumlu sonuçlanmayan bu proje ile yılmayıp 12.sınıf sıralarında iken tekrar başvurulmuş ve kabul edilerek bir davetiye ile Samsun Bölge Sergisine katılmışlardır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi alanı içerisinde gerçekleştirilen fuarda projelerini ekip arkadaşı olan Abdulkadir SARICI ile sunmuştur. Ardından yapılan değerlendirme ile Teknolojik Tasarım kategorisinde 1. gelerek Ankara’da düzenlenecek olan sergi için hak kazanmışlardır. Ankara’da yapılan sergi ile TÜBİTAK macerası sonlanmıştır.

Lise sıralarının sonlarına yaklaşırken okul içerisinde kurulan Robot Takımı içerisinde de bulunmuştur. Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu 10. Uluslararası Robot Yarışmasında (Gaziantep) da kendilerini göstermişlerdir. Ekip olarak 3 farklı dalda yarışmışlar ve 1 dalda 2.lik elde etmişlerdir.

Ardından Sağlık Bilimleri Üniversitesi / Sağlık Hizmetleri MYO’da Biyomedikal Cihaz Teknolojisi’ne başlamış ve burada eğitimine devam etmektedir.

Blog ortamı ile tanışması ise Tolga Karakılıç ile dost olması ve Tolga Karakılıç’ın destekleri ile gerçekleşmiştir. Tolga’nın yazmış olduğu blogları merak etmiş ve Tolga desteğini hiçbir zaman esirgememiştir.

Blog yazmaya başladıktan sonra birçok blog ile uğraşmış ve amatör olduğu, deneyim eksikliğinden kaynaklanan sorunlardan ötürü birçok blogu yazmaktan vazgeçmiştir ve birçoğunu kapatmıştır. Bir süre ara verdikten sonra tekrar blog yazmaya başlamıştır.

 

 Neler Yapar?

• WordPress kurulumu / WordPress eklenti ayarları

• Logo / afiş / banner ve benzeri tasarımlar

• İhtiyacınız olan hosting ve alan adını sizler için alır

• Tema düzenleme ve sayfa oluşturma

• Blog yazarlığı / Makale yazarlığı

• Reklam hizmetleri (Tanıtım yazıları, güvenilir sitelerden yönlendirmeler vs.)

İletişime geçmek için tıklayın.