Neden İsimtescil?

Yıllardır İsimtescil üzerinden alan adı alışverişi yapmaktayım. Son yaşanan olaylar gerçekten üzücü. İsimtescil yöneticileri Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı cephe alan Paralel Yapının içerisinde yer alıyorlarmış. Böyle olduğunu diğer alışveriş yapan kişiler gibi bende bilemezdim. Daha sonra kayyum atanması ile içim daha ferahladı. İsimtescil diğer firmalara göre daha bilindik ve hizmeti daha iyi geliyor bana. O nedenle yıllardır alan adlarımı oradan almaktayım ve hiç transfer yapmadım.

Daha sonra bu son olayların patlak vermesi ile gerçekten bende tereddüte düştüm lakin bir sürü haber sitesinde, blogda vs. alanlarda bu firmadan başka firmalara transfer işlemi gerçekleştirilmesinin gerekli olduğunu belirtiyorlardı. Böyle bir işleme hiçbir zaman kalkmadım. Çünkü artık onun yöneticisi Türkiye Cumhuriyeti Devleti idi. Başta devletimiz olduğu için daha rahatım.

Daha sonra bir tane de hosting alarak artık blogumu orada barındırmayı planlıyorum. Şuan da başka bir arkadaşımın web hostingi içerisinde yer alan blogumu artık kendi web hostingime taşıyarak yeni blog yüzüm ile karşınızda olacağım. Kendinize iyi bakın 🙂

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*