Nova Prospekt Beklentisi

YouTube kanalları ilgi çekiciliğine göre, video sıklığına, kalitesine göre geniş kitlelere hitap etmektedir. Yeni kategorim ile artık birçok bilindik isimleri blogumda misafir edecek ve onların kitlelerinin daha fazla bilgi edinmelerini sağlayacağız.

Nova Prospekt YouTube kanalı ile oldukça dikkat çekmiş ve büyük bir alana hitap eder bir pozisyon kazanmıştır. Kanal yöneticisi ve kameramanı ile yakında bir röportaj gerçekleştireceğiz. Bu röportajın tarihi hakkında hazırlıklar yapılmıştır ve röportajın yayın tarihi sürpriz olarak açıklanacaktır.

Nova Prospekt yönetici Can YAVUZ ve Arifhan DURMUŞ ile görüşerek sizin merak ettikleriniz hakkında bir yazılı röportaj gerçekleştirerek daha fazla bilgi edinmenizi sağlayacağım. Bu bilgi önceki zamanlar hakkında, yakın zamandaki projeleri ile ilgili, almış olduğu tepkileri ve sizin sorularınızı dile getireceğiz. Kendileri de belirttiğimde çok hoşnut olacağını ve bunu yapmamızı kendisinin de istediğini belirtmiştir.

Peki röportajın tarihini nasıl öğrenebileceksiniz? Elbette Nova Prospekt’in sosyal medya ağları üzerinde paylaşılacak olan röportaj URL’si bulunacak ya da sık sık blogumu ziyaret ederek röportaj hakkında bilgileri takip edebilirsiniz.

Ayrıca yeni geliştirdiğim mantık ile yapacak olduğum röportajda onun hayranlarına bir pay biçerek soruları onların sormasını sağlayacağım. Yazının sonundaki alternatifden sorunuz önce bana iletilecek ve daha sonra Nova Prospekt’e toplu olarak sunulacaktır. Bu sorular içerisinden seçilenleri ya da tamamını kanal yönetimi cevaplayacak ve sizlere söylemek istediklerini buradan sunacaktır. Sık sık blogumu takip etmenizi öneririm. 🙂

Hadi sorunu sor !

1 Comment Posted

  1. to specific audiences. if you are no2o8#t30;d&ing this then you are creating a general video which will become lost in the millions of videos up on youtube.you will hit your sales faster if you target people who are interested in what you are offering. there is no…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*