Teşekkürler PBT

Dün akşam yazmış olduğum yazıda gerçeklerin olduğu ve içimden geçenleri belirttim. Bu durum diğer arkadaşlarımızın ve yöneticilerimizin hoşuna gitmiş olmalı ki gelen güzel yorumlardan görülebiliyor. Gerçekten neden aile olduğumuzu bir kez daha anladım. Yapılan iyiliklerin yanı sıra her zaman omzumda bir ağabey eli olarak bildim. Bu durum büyük-küçük ayırmaksızın böyledir.
Blog hayatım yıllardan beri birçok farklı isim üzerinde sürdü. İlk alan adımı almak için babamın vermiş olduğu harçlık sayesinde bugünlere ulaşabildim. Tecrübeler biriktirerek ve güzel dostluklar kazanarak şuan olduğum yere dimdik gelebildim. Bu süreç içerisinde tanıştığım Partner & Berlingo Team’da oldukça efendi beylerin ve hakiki hanımların ortak buluşma noktası ve güzel zaman geçirebileceği ortamlar yaratmıştır.
Partner & Berlingo Team hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. Partner & Berlingo Team isminden de anlaşılacağı gibi hafif ticari model olan Peugeot Partner ve Citröen Berlingo modellerinin birleşimi olarak kurulmuş fakat model ve kişi ayırmaksızın 8.000 kişilik bir aile olmuştur. Bu sadece rakamsal olarak belirlenen bir değer. Ayrıca Facebook üzerinden hizmet veren Peugeot Partner Team isimli sayfa üzerinden gelen mesajları yorumluyor, gereken parçaları sevenlerine sağlıyor ve kendi aracını görmek isteyenlerin sıkça bulunduğu bir sayfa şeklinde devam etmektedir.
Grup içerisinde ister istemez bazı problemler olabilir. Bizde de yaşandı ve kendilerini bizim gibi tanıtmak isteyen birçok oluşuma ev sahipliği yaptık lakin hiç birisi tutunamadı. Tutunması muhtemel bile değildir. Çünkü yaşanan dostluk başka yerde yaşanamayabilir. Özellikle daha ehliyet sahibi olmayan, başkasından sigara isteyen çocukların kurmuş olduğu gruplar ne kadar yürütülebilir?
Partner & Berlingo Team yöneticilerinden olan ve saygı değer ağabeyim Yaşar ÖZDEMİR’e yaşattığı dolu dolu, eğlenceli ve mutlu anlar için teşekkür ediyorum. Ayrıca dün akşam emeği geçen, yorum yapma isteğinde bulunan çokça arkadaşıma, kardeşime teşekkür ediyorum. Sizler oldukça bende varım 🙂

22 Comments Posted

 1. Asıl biz teşekkür ederiz bu grubun sayesinde çok değerli dostlar tanıdık Gaziantep temsilcisi olarak elimden ne geliyorsa sonuna kadar yapmaya hazırım..

  PARTNER & BERLİNGO TEAM | GAZİANTEP

 2. böyle düşündüğünüz için teşeküller bütün herkese teşeküller 🙂 böyle bir gurup bulmak çok zordur 🙂

 3. Biz teşekür ederiz bu grupta olmak onur ve gurur verici yeni bir aile yeni dostlar allah ailemize kaza bela vermesin…

 4. Herkese katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Yaşar Özdemir, Kamil Turan,Ayhan Katırcı, Ümit Güneşdoğdu,Arslan Akbayır,Ömer Gören,Hakan Avcı,Özcan Bilik

 5. Asıl biz teşekkür ederiz herzaman dediğimiz gibi biz bir araya getiren teneke yığınları değil,derin muhabbet ve dostluğumuzdur.

  PARTNER & BERLİNGO TEAM 👑🚘 GAZIANTEP

 6. Bu teşekkür bize değil asıl sizlere siz yöneticilerimize
  Grubumuz için emek harcayan herkeze daha iyi platformlarda görüşmek dileğiyle…

 7. Asıl biz teşekkür ederiz elimizden geldiyi müddetce yardımcı oluyorsak ne mutlu bize allahım hiç bir zaman bu birliğimizi bozmasın inşallah

 8. Asıl bizler teşekkür ederiz. Bizim ailemiz sizler olduğu müddetçe daha da ileriye gideceğiz Allah ın izniyle. Allah birligimizi daim kılsın en kötü günümüz böyle olsun..

 9. Biz Teşekkür Ederiz 🙂

  Bizi bir araya getiren teneke yığınları değil, derin muhabbet ve dostluğumuzdur. Otomobillerimiz bizim için bir amaç değil sadece araçtır. Asıl amacımız “güvenilir dostluklar, güzel ortamlar, güzel insanlar” üçlüsünü bir araya toplamaktır.

  Bizleri Diger Sosyal Aglardan Takip Etmeyi Unutmayın.

  Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/PeugeotPartnerFamily/

  Facebook Grubumuz : https://www.facebook.com/groups/1528146424100519/

  İnstagram : https://www.instagram.com/partnerberlingoteam/

  Youtube Kanalımız : https://www.youtube.com/channel/UCVTVpmcZ4Qalz4nwtPSnvXQ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*