Yeniden Birilerini Tanıyorum

Yaşadığım olayların üzerine birçok olay daha ekleyerek yoluma devam ediyorum. Yaşanan sıkıntılar yetmezmiş gibi gün geçtikçe sırtımdaki yüke bir şeyler daha katıyor. Geçtiğimiz günlerde vizelerin ardından verdiğim küçük bir tatil vardı. Eğlenmek ve ailemi görmek için memleketime gittim. Lakin bazıları bu tatil için keşke gitmeseydim dedirtti. Aylar ya da yıllardır tanıdığım insanların nasıl değiştiklerini ve beni anlamamaya başladıklarını gözlerimle gördüm.

Yaşanan bu olaydan sonra kullandıkları sosyal medya profilleri içerisinde laf yarışına giren çocuk kafalı arkadaşlarımın bu yazdıkları saçma şeyleri okurken kahkahalar atmak ve gülerken “Kanka Allah için şuna da bakar mısın? 🙂 ” demek ayrı bir zevk veriyor.

İt dalaşına giren bu kardeşlerim için hiçbir öneride bulunmazken arada bir de olsa bunların benzerlerini yazarak bana posta olarak yollamalarını rica ediyorum. Bazen mutsuz olduğumda bunları okumak hoşuma gidiyor ve mutsuzluğumu bir nebze olsun unutmama yardım ediyor. İyiki varsınız çocuk akıllı hacmi büyük insanlar 😉

Bu yaşananlar hakkında son cümlemi de resimde görmüş olduğunuz gibi yağmur yağarken şort giyen çocuklar olarak onları nitelendirmek istiyorum.

3 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*