Yeni Bir Mouse

Bugün dışarı çıkmak için CarrefourSA’ya gittik ve öylesine gezerken ondan öncesinde TeknoSA’ya da uğrayarak donanım için bir şeyler almak istiyordum. Yeni çıkan ürünleri inceledikten sonra bir şeyler atıştırmak için CarrefourSA’ya ilerlediğimizde teknolojik ürünlerin olduğu kısım dikkatimi çekti ve o tarafa yöneldim.

Kendim için daha büyük bir monitör almak istiyorum. Ekstra monitör ile odamın havasını değiştirmek ve yeni bir tarz için çalışmalar yapmaya başlıyordum zaten. Gittim ve monitörleri incelledim ve az ileride farelerin bulunduğu kısma giderek kablosuz fareleri inceliyordum. Orada gördüğüm ve her zaman almak istediğim tarzda bir fareye denk geldim.

EVERESE SGM x7 modeli olan bu fare kablolu olması ile daha hızlı okumaya sahip ve led aydınlatması ile lazer ışığı hariç fare üzerindeki akrep logosu ile sağ ve sol kısımda kalacak olan küçük şeffaf alanlardan içerisinde yanıp sönen kırmızı ledleri görebilirsiniz. Bu fare oldukça ağır ve oyuncuların tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Mouse Pad ile birlikte verilen bu ürünün yanı sıra bir tane de soğutucuya ihtiyacım vardı fakat kaliteli ürünlerden kalmadığı için markasını bile duymadığım 1000 rPm’lik tek fanlı bir soğutucuyu tercih ettim.

Bu fareyi kesinlikle öneririm. Kısa süre kullanmama rağmen oyuncuların ve bilgisayar ile haşır neşir olanlar için gayet güzel ve kullanışlı olan bu mouse üzerinde sağ ve sol butonlar, ortada kalan yukarı-aşağı yönde hareket fonksiyonuna sahip yuvarlak topu ve onun tam altında kalan kırmızı bir buton yer almaktadır. Mouse’i kavradığınızda sağ elinizin baş parmağı kısmında 3 adet buton bulunmaktadır.

Yeni ürünler ile sizlere bilgi vermek dileğiyle. Yorum yaparsanız sevinirim 🙂

3 yorum

  1. Rustem Yanıtla

    Sgm x7’nin tek dejavantaji makrosuz olmasi. Birde bazi çakal saticilar makrolu diye tanitiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir