Kişisel Bilgiler:


10 Kasım 1998 tarihinde Fatih’de dünyaya geldi. 3 yılını Gaziosmanpaşa’da geçirdikten sonra memleketi Giresun’a ailesi kesin dönüş yaptı. Geri kalan yıllarını burada geçirmeye başlayan Gürkan ÖZGÜR ilk tecrübelerini de burada edinmiştir.

Eğitim Bilgileri:


İlk ve ortaöğretimi Giresun’un Bulancak ilçesinde Barbaros ilköğretim okulu öğrencisi olarak tamamlamış ve dönemin SBS ( Seviye Belirleme Sınavı ) sınavı ile aynı ilçede Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanına yerleşmiştir. Daha sonra Endüstriyel Bakım/Onarım dalı eğitimi de almıştır.

Lise sıralarında iken bir öğretmeni sayesinde mikroişlemciler hakkında biraz tecrübe kazanmış ve okulun robot takımında yer almıştır. 47. Tübitak Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri’nde ürünlerini Samsun Bölge Sergisi ile tanıtmış ve Teknolojik Tasarım kategorisinde birincilik elde etmişlerdir. Ardından M.E.B 10. Uluslararası Robot Yarışması için Gaziantep’e gitmişlerdir. Ürünlerini de burada sergiledikten sonra lise öğreniminin sonuna gelmiştir.

Şuan İstanbul’da Biyomedikal Cihaz Teknolojisi alanında öğrenimine devam etmektedir.


 

Neler Yapar?


İhtiyacınız olan çözümleri size sunmak için çabalar. İstatistiklerinizi tutar, en uygun ve ihtiyacınıza göre en ideal parçaları sizin için birleştirir. Daha çok WordPress uygulamalarını tercih eder.

Referansları görüntülemek için tıklayın.