Bir Yeğen Daha Mı?

Biliyorsunuz ki bir tane ablam var benden 13 yaş büyük. 2008 yılında evlendi ve iki yıl sonra bir kızımız olacağını duyduk. O kadar haşır neşir olamadım bazı sebeplerden dolayı ve şimdi bir tane daha yeğen geliyor. İlk yeğenimin bebekliğini göremediğim için çok üzgündüm, üzerimde bir kırgınlık vardı resmen kendimi suçlu hissediyorum. Şuan 2.sınıfa gidiyor ve onu gerçekten çok seviyorum. Şuan ablam 6 aylık hamile ve tahminlerimize göre bir kızımız daha olacak.

İkinci yeğen müjdesi ile adeta havalara uçtum. Gerçekten bir yeğenim daha olmasını ve onlarla zaman geçirmek istiyordum ve inşallah o günler yaklaşıyor. İlk yeğenim doğduğunda bende küçüktüm yani küçük yaşta dayı oldum. Şuan ikinci yeğenimde ona daha güzel hediyeler alabilecek ve diledikleri oyuncakları, eşyaları ve yapmak istediği şeyleri beraber daha güzel yapabiliriz.

Ablam benim birtaneciğim. Onun üzülmesini hiçbir zaman istemem ve istemedim lakin onun bu mutlu günlerini görmek beni heyecanlandırıyor ve bende seviniyorum. İnşallah bu bloga güzel yazılar gireceğim. Kızlarımız ile birlikte yaptığımız şeyleri yazacağız. O güzel anlardan heyecanla bahsedeceğim. Güzel günler geliyor mu sanki? O gelen günler ne güzel eğlenceli geçebilir tahmin edebiliyorum.

Üzüldüğüm tek nokta normal doğum süresinde dünyaya gelirse ben göremeyeceğim. İkinci döneme denk geliyor ve eğer fırsat bulabilirsem gitmeyi planlıyorum. Bir çocuğun dünyaya gözlerini açtıktan sonra o camın ardından bakmak ve sonra, o büyüdüğünde hızlı hızlı o güzel dakikalardan bahsetmek ve beraber gülüşmek istiyorum. Sadece mutlu olmak diyebiliriz buna sanırım. Ne kadar heyecanlı olduğumu klavyemden bloguma düşen kelimelerimden anlayabilirsiniz galiba. O anlarımı inşallah buraya yazacağım. Sağlıcakla kalın…

7 Comments Posted

    • Teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun 🙂 Bir tane kızımız vardı ikincisi geliyor ve dayılıkta nirvana yolundayım 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*